آیت الله احدی:ورامینی‌ها در وقوع انقلاب اسلامی پیشگام بودند

خبرگزاری ایرنا :

آیت الله «مهدی احدی» شامگاه شنبه در مراسم جشن انقلاب و محفل انس با قرآن که در صحن مطهر امامزادگان طاهر و مطهر (ع) خیرآباد برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ملت ایران، با تمامی انقلاب‌های رخ داده در جهان متفاوت است و اتصال آن با قرآن و اسلام زمینه ظهور حضرت مهدی(عج) را فراهم می‌کند.
وی گفت: نقش امام راحل در هدایت و پیروزی انقلاب بی‌بدیل است و از این رو بنیانگذار جمهوری اسلامی در رها کردن کشور از یوغ استکبار و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، حق عظیمی بر گردن همه افراد جامعه دارند.
وی تصریح کرد: ملت ایران نباید هیچگاه امام راحل را فراموش کنند چرا که ایشان شخصیتی استثنایی است که با متحد کردن مردم، بـزرگ ترین انقلاب قرن را بر پا کرد و نظام سلطه را سرنگون ساخت.
این استاد حوزه علمیه قم با اشاره به نقش مردم ورامین در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: مردم دشت ورامین با قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲ خورشیدی و تقدیم جان خود در راه دفاع از مرجعیت و ولایت، پایه‌های رژیم ستم‌شاهی را به لرزه در آوردند و زمینه پیروزی آن را در ۲۲ بهمن سال ۵۷ فراهم کردند.
آیت الله احدی با اشاره به این که انقلاب اسلامی مردم ایران ریشه در آموزه‌های قرآن دارد، اظهار داشت: اگر قرآن در زندگی همه افراد ساری و جاری شود، دیگر معضلات فرهنگی نظیر بدحجابی در جامعه به وجود نمی‌آید، توسل به قرآن، رمز پیروزی انقلاب اسلامی است و قطعا این راه، ضامن بقاء و استمرار حرکت رو به پیشرفت و توسعه نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

آیت الله احدی:ورامینی‌ها در وقوع انقلاب اسلامی پیشگام بودند