ناتوانی مدیران در جذب اعتبارات، کهگیلویه را دچار محرومیت کرده است

خبرگزاری ایسنا

حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در جلسه شورای اداری در دهدشت ضمن ابراز گلایه از عدم اجرای امر به معروف و نهی از منکر در اداره‌جات شهرستان اظهار کرد: امر به معروف فقط مختص حجاب نیست، اینکه به بهانه‌های مختلف کار مردم انجام ندهیم خودش یک منکر است.

وی با بیان اینکه نماز جماعت در ادارات تعطیل شده است گفت: برخی مدیران در طول سال یکبار هم در نماز جماعت شرکت نمی‌کنند، این مدیر جمهوری اسلامی نیست، اینهمه خون دادیم و انقلاب اسلامی برای اقامه نماز بود.

وی خواستار اهتمام مسئولان به فریضه الهی در ادارات شد و بیان کرد: هیچ دلیل شرعی فقهی بر این وجود ندارد ارباب رجوع را مقدم بر نماز اول وقت کنیم.

حجت‌الاسلام وحدانی فر دهه فجر را معجزه تاریخی عنوان و گفت: در انقلاب شکوهند اسلامی این فرصت به ما داده شده که بتوانیم به مردم خدمت کنیم.

امام جمعه دهدشت در همین خصوص افزود: برخی مدیران هشت سال گذشته از مدیران کنونی فعال‌تر هستند، با مدیر تماس میگیریم می‌گوید خسته‌ام، وقتی مدیریت پذیرفتی خستگی معنا ندارد، شما مسئول شدید کار مردم را انجام دهید، خیلی جاها نیاز به پول و اعتبار نیست.

وی خواستار تلاش مدیران در جذب اعتبارات شد و خاطرنشان کرد: سایر شهرستان‌ها اعتبارات را جذب و کارها را پیش‌میبرند، اما در کهگیلویه چون مدیر ما هنر جذب ندارد میگوید دچار محرومیت هستیم.

وحدانی‌فر یکی از مصادیق امر به معروف را کار برای مردم عنوان و افزود: بدترین منکر سپردن مسئولیت به مدیران ناتوان است.

به گزارش ایسنا، امام جمعه دهدشت خواستار غنیمت‌شمردن فرصت‌ها شد و گفت: دلخوش به چند صباح مسئولیت‌ها نباشیم، که برای همین چند ثانیه، سالها ما را برای پاسخگویی نگه می‌دارند.

ناتوانی مدیران در جذب اعتبارات، کهگیلویه را دچار محرومیت کرده است