آغاز فرآیند داوری نهمین جشنواره فرهیختگان

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، عبدالله محمدی رئیس کمیته داوران جشنواره فرهیختگان با اشاره به اهمیت این جشنواره، عنوان کرد: کمیته داوری جشنواره فرهیختگان در گروه‌های هفت‌گانه شامل علوم انسانی، هنر و معماری، کشاورزی و منابع طبیعی، فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم پزشکی و دامپزشکی در حال انجام است؛ فرآیند داوری طی سه مرحله در واحد دانشگاهی، استان‌ها و سازمان مرکزی انجام می‌شود.

وی افزود: کمیته علمی مستقر در سازمان مرکزی متشکل از ۳۵ داور منتخب متشکل از اعضای هیأت علی واحدهای دانشگاهی و داوران معرفی شده از سوی معاونت‌های موضوعی هستند.

محمدی ادامه داد: در این جشنواره از برگزیدگان حوزه پژوهش و فناوری در محورهای ۲۷‌گانه شامل پژوهشگر برتر، کتاب، مقاله، اختراع و اختراع بین‌المللی، فناور، کارآفرین، مرکز رشد و مرکز تحقیقات، شرکت دانش بنان، سرای نوآوری و … تقدیر خواهد شد.

رئیس کمیته داوران جشنواره فرهیختگان یادآور شد: نهمین جشنواره فرهیختگان همزمان با رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ایجاد بستر مناسب برای تکریم مقام والای اندیشمندان و نخبگان عرصه علم و فناوری، شناسایی و معرفی پژوهشگران، فن آوران و نوآوران و کشف استعدادهای برتر در زمینه های مختلف علمی و فناوری و همچنین گسترش تجربه های علمی، فنی و ایجاد زمینه تعامل علمی بین محققین برگزار خواهد شد.


آغاز فرآیند داوری نهمین جشنواره فرهیختگان