سرتیپ واحدی: باید درآینده سردار سلیمانی‌های دیگری تحویل جامعه دهیم

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش روز شنبه در حاشیه مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره میثاق که در ستاد کل نیروی هوایی ارتش برگزار شد، درباره شخصیت حاج قاسم سلیمانی افزود: من افتخار می‌کنم که هم استانی سردار دل‌ها هستم. سردار دلها جواهری برای کشور عزیزمان بود که وقتی رفت، فهمیدیم چه جواهری را از دست دادیم و قدر آن را ندانستیم.

وی با بیان این که مرام و روش سردار دل‌ها مکتب شده است، گفت: ما باید مکتب حاج قاسم را ادامه دهیم و کاری کنیم که در آینده نه چندان دور سردار سلیمانی‌های دیگری به این جامعه تحویل دهیم و این منوط بر این است که بتوانیم فرزندان را در راه و روش اسلام و رهبری تربیت کنیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش،‌سردار سلیمانی را از افتخارات ایران اسلامی خواند و گفت: شهید سلیمانی رابطه خوبی با نیروی هوایی داشت و برای تمام اقداماتی که نیروی هوایی در جبهه مقاومت انجام داد، ارزش قائل بود.

وی ادامه داد: حاج قاسم در مراسم شهادت یکی از خلبانان نیروی هوایی گفت که او یک شهید بابایی دیگر بود. سردار سلیمانی گفت واقعا تلاشی که نیروی هوایی در جبهه مقاومت انجام داد کمتر از رزمندگان نبود و امروز ما افتخار می‌کنیم که سردار سلیمانی به نیکی از نیروی هوایی یاد کرد.

سرتیپ واحدی با اشاره به محبوبیت حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: تمام وجود شهید سلیمانی شهادت و شهادت گونه زندگی کردن بود.نوشته‌ای که چند ساعت قبل از شهادت نوشت و چهار طرف آن را امضا کرد، نشان می‌دهد شهادت به او الهام شده بود. انسان برای رسیدن به این مرحله، باید کارهای بزرگ کرده و تمام وجودش الهی شده باشد.

 فرمانده نیروی هوایی ارتش یادآورشد: سردار سلیمانی عاشق وطن بود و امیدوارم بتوانیم راه این سردار بزرگ را ادامه دهیم و به آن لبیک بگوییم و روح  ایشان را در آن دنیا شاد کنیم.

 وی گفت: با همبستگی و همدلی و همفکری و یاری رهبرمان می‌توانیم دل سردارسلیمانی شاد کنیم و راه او را ادامه دهیم.

سرتیپ واحدی: باید درآینده سردار سلیمانی‌های دیگری تحویل جامعه دهیم