فضا برای حرکت های بزرگ در وزارت دفاع فراهم است

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا به نقل از وزارت دفاع، امیر سرتیپ آشتیانی  در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در سازمان صنایع هوافضا  اظهار داشت: با توجه به نتیجه بررسی های به عمل آمده و مشاهدات در ارزیابی های میدانی، سازمان صنایع هوافضا در راستای تدابیر و منویات مقام معظم فرماندهی کل قوا اقدامات موثر و اثربخشی را انجام داده و به صورت جهشی عمل نموده است.

وی با بیان اینکه فضا برای دستیابی به اهداف بزرگ و راهبردی در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح فراهم است و سیاست ها و برنامه ریزی ها برای تلاش جمعی در همین مسیر می باشد، افزود: اخلاص کلید اصلی موفقیت و  رمز این راه بوده و هست و همه ما آن را در زندگی بزرگانی همچون شهید سلیمانی، شهید فخری زاده  و شهید صیاد شیرازی دیده ایم .
 

نمایشگاه پژوهش و نوآوری سازمان صنایع هوافضا (فصل جهش)، در سال ۱۴۰۰ با هدف تحول آفرینی و ترسیم آینده سازمان و سامانه های هوافضای کشور طراحی و اجرا شده است .

هدف از برگزاری نمایشگاه فصل جهش سازمان صنایع هوافضا افزایش آگاهی‌ها نسبت به صحنه نبرد آینده ، تحلیل وضعیت جهان و جهت گیری سازمان ها و کشورهای پیشرو در حوزه سامانه ها و فناوری ها ، جلوگیری از غافلگیری و رویکرد فعال نسبت به آینده در کلیه عوامل مؤثر بر مأموریت سازمان صنایع هوافضا در حوزه های ملی و وظایف نیروهای مسلح، سفر به آینده، ذهن‌انگیزی متولیان تحقیقاتی سازمان برای کسب و کار و محصولات آتی، افزایش قابلیت‌ها، خلاقیت و نوآوری، شکستن پارادایم‌ها و محدودیت‌های ذهنی بوده است.

این نمایشگاه شامل غرفه های محتوای سوال انگیزی و تحریک ذهن ، ضرورت تحول ، انقلاب فناوری اطلاعات ، تهدیدات نوین ، سامانه ها و فناوری های آینده نگر و تالار اندیشه است.

فضا برای حرکت های بزرگ در وزارت دفاع فراهم است