الحاق ۱۸۸۵ خودرو و شناور به پلیس

خبرگزاری تسنیم :

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین اشتری در حاشیه الحاق تجهیزات جدید به یگان‌های عملیاتی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (فرماندهی مرزبانی انتظامی، پلیس پیشگری انتظامی و پلیس آگاهی انتظامی) با اشاره به برگزاری آیین الحاق تجهیزات جدید به یگان‌های عملیاتی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: در یک سال گذشته، چهار مرحله الحاق تجهیزات به یگان‌های عملیاتی و پلیس‌ها و معاونت‌های تخصصی داشتیم، امروز هم شاهد الحاق بخشی از تجهیزات مورد نیاز به فرماندهی انتظامی مرزبانی، پلیس پیشگیری و پلیس آگاهی انتظامی هستیم.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران افزود: ان‌شاء‌الله با الحاق این تجهیزات شاهد حرکت رو به جلو در انجام مأموریت‌ها خواهیم بود لذا جا دارد از عزیزان و همکارانمان در ستاد کل نیرو‌های مسلح، وزرات دفاع و معاونت آماد و پشتیبانی فرماندهی کل انتظامی قدردانی کنم.

وی با اشاره به تنوع، پیچیدگی و گستردگی مأموریت‌های انتظامی از مرز تا داخل شهر‌ها، خاطرنشان کرد: در روند الحاق تجهیزات به یگان‌های علمیاتی انتظامی، شاهد الحاق و تخصیص هزار و 800 دستگاه انواع خودرو، 700 دستگاه موتورسیکلت، 85 فروند شناور و 250 دستگاه خودروی تاکتیکی هستیم همچنین تجهیزات هوایی (بالگردی و پهپاد) نیز به یگان‌های عملیاتی ملحق و تزریق شد.

این مقام ارشد انتظامی تأکید کرد: قطعاً الحاق این تجهیزات و تخصیص امکانات نوین به یگان‌های عملیاتی موجب ارتقاء توان تحرک پلیس و افزایش اقتدارمان می‌شود که دستاورد آن تقویت امنیت در مرز‌ها و شهر‌ها برای مردمان عزیزمان است.

اشتری یادآور شد: انتظامی جمهوری اسلامی ایران با داشتن نیرو‌های مجرب، آموزش دیده، حرفه‌ای و تجهیزات بروز، با اقتدار مأموریت‌ها را دنبال می‌کند.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به حمایت‌های ستاد کل نیر‌های مسلح از فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله در برنامه‌های 1401 همچنین برنامه هفتم توسعه نیز روند تقویت پلیس مستمر و تداوم داشته باشد، ما نیازمندی‌هایمان را در بخش تجهیزات و ابنیه اعلام کردیم و لازم است که مسئولان ذی‌ربط به منظور تقویت اقتدار پلیس، حمایت و پشتیبانی‌های لازم را داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به شهادت سرهنگ دوم “علی رنجبر” توسط اراذل و اوباش در شیراز، افزود: تأکید می‌کنم که امنیت مردم خط قرمز ما است و هر شخص یا گروهی  بخواهد این امنیت را  به مخاطره بیندازد، بداند که با اقتدار و قدرت پلیس مواجه خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی ضمن هشدار به اشرار و اراذل و اوباش، گفت: افرادی که قصد شرارت دارند، بدانند که با قاطعیت با آن‌ها برخورد می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم که این افراد به اهداف خود برسند.

اشتری با تأکید بر لزوم حمایت‌های حقوقی و قضائی از پلیس تأکید کرد: باید هزینه جرم افزایش یابد تا مجرمان بدانند که براساس قانون با آن‌ها برخورد قاطعی می‌شود.

وی با بیان اینکه همکارانم در اقصی نقاط کشور برای امنیت و آرامش مردم تلاش می‌کنند، یادآور شد: جا دارد از همه عزیزانی که در پی شهادت این همکار عزیزمان با پلیس ابراز همدردی کرده و از ما حمایت کردند، قدردانی کنم.

سردار اشتری پس از شهادت ناجوانمردانه مأمور پلیس: مجلس و قوه قضائیه به یاری پلیس بیایند

الحاق ۱۸۸۵ خودرو و شناور به پلیس