حمیدی‌مقدم: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مهمان اختتامیه سینماحقیقت است

خبرگزاری ایرنا :

محمد حمیدی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی ایرنا و در توضیح جزئیات برگزاری اختتامیه «سینماحقیقت»، اظهار داشت: مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره سینما حقیقت، ۶ بعد از ظهر پنجشنبه (۲۵ آذرماه) در تالار وحدت برگزار خواهد شد و محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در مراسم اختتامیه حضور خواهند داشت. 

وی در مورد سایر مدعوین این مراسم، گفت: خانواده مستند مانند همیشه بی‌زرق و برق در این مراسم حضور دارند و مسئولان دیگری چون محمد خزاعی ریاست محترم سازمان سینمایی، رمضانعلی حیدری خلیلی معاون توسعه و منابع سازمان سینمایی، مهدی آذرپندار مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران، حبیب ایل بیگی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی، سیدمهدی جوادی مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در مراسم اختتامیه خواهند بود.

وی افزود: دوستان رسانه‌ای ما سهمیه مخصوص برای حضور در این مراسم دارند که از روابط عمومی، سهمیه‌شان را دریافت می کنند؛ امروز سه‌شنبه (۳ آذرماه) کارت اختتامیه توزیع شده است و مشکلی برای پوشش وجود ندارد. 

حمیدی‌مقدم خاطرنشان کرد: ویژه برنامه جشنواره «سینماحقیقت» در شبکه مستند، اختتامیه این رویداد را پنجشنبه (۲۵ آذر)، را به‌طور کامل پوشش می‌دهد و علاوه بر آن با برگزیدگان به مصاحبه خواهد پرداخت.

پانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» به دبیری محمد حمیدی‌مقدم از ۱۸ آذرماه شروع شده و تا ۲۵ آذرماه ادامه دارد.

حمیدی‌مقدم: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مهمان اختتامیه سینماحقیقت است