حضور بیش از ۲۲ هزار نفر در سلسله نشست‌های معارف فاطمی

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام جواد خداپرست رئیس اداره آموزش مرکز آموزش‌های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از حضور بیش از ۲۲ هزار نفر در سلسله نشست‌های معارف فاطمی سال ۱۴۰۰ که در تاریخ ۵ الی ۸ دی ماه برگزار شد، خبر داد.

وی اظهار داشت: با توجه به محدودیت‌های کرونایی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، سلسله نشست‌های فاطمی به صورت حضوری (تعداد ۳۰۰ نفر از مبلغان) و همزمان پخش زنده از طریق تلویزیون اینترنتی بلاغ، که بالغ بر ۲۲ هزار نفر از مبلغین سراسر کشور در این نشست شرکت کرده اند.

حجت الاسلام خداپرست هدف از برگزاری این نشست‌های آموزشی را معرفی و تبیین معارف و سبک زندگی حضرت زهرا سلام الله علیها و همچنین گرامیداشت و یادبود دومین سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی دانست و بیان داشت: در این نشست‌ها علاوه دانش افزایی مبلغان و پرداختن به مباحث روز، مسابقه‌ای از محتوای نشست‌ها برگزار و به برگزیدگان جوایز نقدی اهدا می‌گردد.

وی با اشاره به عناوین این نشست اظهار داشت: این سلسله نشست‌ها با عناوینی چون فرزند آوری و تربیت فرزند، نقش‌های سه گانه «دختر، همسر و مادر» حضرت زهرا سلام الله علیها، سردار سلیمانی و روحانیت (ویژه برنامه سالگرد شهادت سردار سلیمانی) و اقتصاد و معیشت در سیره حضرت زهرا سلام الله علیها با حضور اساتید، حجج اسلام رفیعی، هادی، شیرازی و جباری ارائه گردید.

رئیس اداره آموزش از نشست‌های آفلاین در ایام فاطمیه خبر داد و افزود: در کنار نشست‌های حضوری و آنلاین، اداره آموزش نشست‌های آفلاین با موضوعاتی همچون سبک زندگی فاطمی، فاطمیه و هویت تشیع، فاطمیه و مهدویت، پاسخ به شبهات فاطمیه، آموزه‌های خطبه فدکیه، با حضور اساتید توانمند همچون آیت الله طبسی، حجت الاسلام و المسلمین میرباقری، حجج اسلام رفیعی، فرحزاد، میر شفیعی، ارائه گردید. همچنین نشست‌های مذکور از تلویزیون اینترنتی بلاغ پخش شد.

وی در آخر از تمامی واحدهای معاونت فرهنگی تبلیغی و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی که در برگزاری این نشست‌ها همکاری کردند تقدیر و تشکر نمود.

حضور بیش از ۲۲ هزار نفر در سلسله نشست‌های معارف فاطمی