نخبگان ثبتی، طراحان ثبت نوین و هوشمند هستند

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی و امور بین الملل قوه قضاییه، «حسن بابایی» در نشستی با جوانان و نخبگان واحدهای ثبتی استان خراسان رضوی با تاکید بر شناسایی نخبگان شاغل در ادارات و واحدهای ثبتی سراسر کشور، افزود: مسائل و مشکلات ثبتی را می‌توان با راه حل‌های علمی حل کرد و این امر مستلزم این است که نخبگان و جوانان وارد میدان شوند.

وی تاکید کرد: سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تعریف شده از توجه ویژه به حوزه فناوری اطلاعات و هوشمندسازی فرآیندها، به عنوان یکی از موضوعات مهم در سند تحول و تعالی سازمان است.

بابایی، نخبگان و مدیران جهادی را به عنوان ابزار تحقق هوشمندسازی و ثبت نوین توصیف و خاطرنشان‌کرد: پیشکسوتان و افراد باسابقه سرمایه های اصلی سازمان هستند و باید در کنار بهره گیری از تجارب این افراد، ابتکار عمل را به نیروهای جوان، خلاق، دلسوز و مسلط به دانش روز سپرد تا زمینه چرخش ثبت از سنتی به نوین در سازمان فراهم شود.

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، به بازدیدهای انجام شده از واحدهای ثبتی استان اشاره کرد و گفت: در این بازدیدها نخستین هدف شناسایی جوانان نخبه و ایجاد شرایط مناسب به منظور رشد و پیشرفت آنها در سازمان بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم وجود تعهد و حفظ ارزش های اخلاقی به عنوان دو خصیصه ارزشمند در نخبگان تاکید کرد و افزود: یک مدیر باید علاوه بر داشتن دانش، تعهد و اخلاق حرفه ای هم در حیطه کار خود داشته باشد.

این مقام مسوول، خدمت بر اساس منافع شخصی را یکی از آسیب های عدم وجود تعهد در افراد خواند و ادامه‌داد: ما جوانان نخبه انقلابی داریم که در کنار دانش و تخصص ثبتی متعهد بوده و ضمن برخورد خوب با مردم در راستای جلب رضایت مراجعین و رفع مشکل آنان حرکت می‌کنند.

بابایی، ضمن تشکر از همدلی و همراهی کارکنان واحدهای ثبتی و دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق استان، تشکیل جلسات مستمر هفتگی تحت عنوان شورای تحول و تعالی ثبت را به منظور ایجاد انسجام بیشتر بین همکاران و دستیابی به تفکرات نو و خلاقانه مفید دانست.

در این مراسم رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از تعدادی از سردفتران ازدواج و طلاق و اسناد رسمی که در ۱۵ سال اخیر هیچ گونه تخلفی نداشته و با امانتداری در جهت جلب رضایت مراجعان و مردم فعالیت داشته اند و همچنین تعدادی از معاونان اداره کل و روسای ادارات و کارشناسان ستادی قدردانی و تشکر کرد.

نخبگان ثبتی، طراحان ثبت نوین و هوشمند هستند