ماتراتزی: این اینتر می تواند مثل سال ۲۰۱۰ تاریخ ساز شود

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، اینتر اولین بازی خود را در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ۱۰ سال اخیر انجام خواهد داد. یک دهه پیش اینتر با هدایت مورینیو توانست فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود.

ماتراتزی گفت: بازی با پیراهن اینتر در لیگ قهرمانان بهترین چیز است، زیرا سن سیرو جو فوق العاده ای دارد. ما واقعاً به آن جو نیاز داریم! این امری اساسی است که در بازی اول ضعف نشان ندهیم، زیرا لیورپول در ضدحمله کشنده است. گل های خارج از خانه دیگر ارزش دو برابری ندارند، زیرا یوفا قوانین این فصل را تغییر داد. به همین خاطر باید اینتر در خانه حمله کند.

لیورپول شاید سخت‌ترین حریفی باشد که اینتر می‌توانست در این مرحله با آن روبرو شود، اما فراموش نمی‌کنم چه اتفاقی در مرحله یک هشتم نهایی سال ۲۰۱۰ مقابل چلسی افتاد. به یاد دارم که در یک بازی دوستانه پیش فصل در پاسادنا با آنها روبرو شدیم و وقتی مقابل آنها مساوی شدیم، فکر می‌کردم چگونه می توانیم این تیم خوب را شکست دهیم؟ به نظر می رسید آنها در سطح دیگری هستند. الان هم شرایط همین است و اینتر نباید بترسد و باید بازی خود را بکند.

اینتر بازی رفت را ۲-۱ در سن سیرو برد، سپس با گل ساموئل اتوئو ۱-۰ استمفوردبریج را فتح کرد، در حالی که دیدیه دروگبا در اواخر بازی اخراج شد.

ماتراتزی: این اینتر می تواند مثل سال ۲۰۱۰ تاریخ ساز شود