پیروزی پرسپولیس برابر پیکان در نیمه اول

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۶ امروز میهمان پیکان تهران در ورزشگاه دستگردی تهران بود که نیمه نخست این دیدار با پیروزی یک بر صفر سرخپوشان پایتخت همراه بود. مهدی عبدی (۱۷) برای پرسپولیس گلزنی کرد.

دهمین دیدار پرسپولیس در حالی مقابل پیکان تهران برگزار شد که یحیی گل محمدی تحت تأثیر دو تساوی قبلی تیمش تصمیم به ایجاد تغییر در ترکیب پرسپولیس گرفت.

سیدجلال حسینی پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت خود بار دیگر بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست تا در قلب دفاع کنار علی نعمتی بازی کند.

حضور او برای رهبری هم تیمی‌هایش در زمین مسابقه باعث شد تا سعید آقایی و مهدی شیری با درصد اشتباهات کمتری بازی کنند.

محمد شریفی هم طبق پیش بینی بو عنوان بازیکن سورپرایز پرسپولیس در این دیدار بود تا جای کمال کامیابی نیا در جمع یازده مرد اصلی یحیی قرار بگیرد.

پرسپولیس طبق معمول بازی را با مالکیت توپ در تمام نقاط مسابقه آغاز کرد. شاگردان یحیی گل محمدی به دلیل اینکه دو بازی قبلی را با تساوی پشت سر گذاشتند استرس در ارسال پاس‌های خود داشتند. اوج اشتباهات فردی بازیکنان این تیم به شوت پر خطر حامد لک در دقیقه ۱۳ بازگشت که مقابل پای مهاجم پیکان افتاد اما آنها نتوانستند خوب از موقعیت استفاده کنند تا دروازه‌بان پرسپولیس بار دیگر در عدم دریافت گل خوش شانس باشد.

حملات پر دامنه پرسپولیس ادامه پیدا کرد تا مهدی عبدی در دقیقه ۱۷ پاس عمقی خود را در حالی به مهدی عبدی رساند که نادر محمدی منطقه آفساید را پر کرده بود. شوت مهاجم پرسپولیس در آستانه ورود به دروازه به دست محمدی برخورد کرد اما باز هم به تور دروازه حسن پورحمیدی چسبید تا پرسپولیس گل اول را به ثمر برساند.

در ادامه تلاش دو تیم برای گلزنی بیشتر راه به جایی نبرد تا دو تیم با همان یک گل به سود پرسپولیس به رختکن بروند.

پیروزی پرسپولیس برابر پیکان در نیمه اول