پایان طلسم پرسپولیس در اراک/ پوکر شکست سپاهان +فیلم

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، تیم‌های سپاهان و پرسپولیس از ساعت ۱۶ امروز در چارچوب دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با برتری یک صفر شاگردان یحیی گل‌محمدی به اتمام رسید.

سرخ‌پوشان با کسب اولین برد خود در ورزشگاه امام خمینی که البته در مقابل تیمی به جز آلومینیوم اراک حاصل شد، ۲۵ امتیازی شده و به رده دوم جدول صعود کردند. شاگردان یحیی گل‌محمدی همچنین برای اولین بار در این فصل به رکورد سه برد متوالی رسیدند. 

در سوی مقابل سپاهان پس از دو باخت برابر استقلال و پیکان برای سومین بار متوالی شکست خورد تا با ۲۲ امتیاز پیش از اتمام دیدار صنعت‌نفت و آلومینیوم در همان رده سوم باقی بماند. شاگردان محرم نویدکیا با باخت به پرسپولیس، متحمل چهارمین شکست‌شان در این فصل شدند.

فیلم/ خلاصه بازی سپاهان ۰ – پرسپولیس ۱

داور:‌ وحید کاظمی

کمک‌ها: حسن ظهیری و مهدی عالیقدر 

کارت زرد: فرشاد احمدزاده، سروش رفیعی و گئورگی ولسیانی از سپاهان/ علی نعمتی، میلاد سرلک، سیامک نعمتی و علی شجاعی از پرسپولیس

گل‌:کمال کامیابی‌نیا(۳۳) برای پرسپولیس

ترکیب سپاهان: کریستوفر کنت، گئورگی ولسیانی، محمد نژادمهدی، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، جلال علی‌محمدی(۸۹- حسن شوشتری) مسعود ریگی(۸۸- محمد کریمی) سروش رفیعی، فرشاد احمدزاده، محمدرضا حسینی(۴۶- سجاد شهباززاده)، محمدرضا خلعتبری(۴۶- شهریار مغانلو)

سرمربی: محرم نویدکیا

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سید جلال حسینی، علی نعمتی، مهدی شیری(۶۷- فرشاد فرجی) علی شجاعی، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، سیامک نعمتی، وحید امیری، امید عالیشاه(۴۶- مهدی ترابی) و عیسی آل کثیر(۸۹- رضا اسدی)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

دقایق حساس

دقیقه ۲

حامد لک با خروج به موقع از دروازه ضربه ارسالی فرشاد احمدزاده را از مقابل دروازه پرسپولیس دور کرد.

دقیقه ۱۱

ارسال سروش رفیعی روی تیر اول با ضربه سر محمدرضا حسینی در موقعیتی خطرناک به محمدرضا خلتعبری رسید اما ضربه کم‌دقت وی از کنار دروازه پرسپولیس بیرون رفت.

دقیقه ۱۶

شوت امید عالیشاه از پشت محوطه جریمه سپاهان با اختلاف از بالای دروازه کنت راهی اوت شد.

دقیقه ۱۸

خلعتبری با عبور دادن توپ از بین پاهای مهدی شیری در موقعیت خوب گلزنی قرار گرفت اما ضربه‌اش از کنار تیر عمودی سمت راست دروازه لک گذشت.

دقیقه ۲۱

اسماعیلی‌فر در موقعیت آفساید توپ را به خلعتبری رساند اما ضربه این بازیکن هم در اختیار دروازه‌بان پرسپولیس قرار گرفت.

دقیقه ۲۳

این بار ضربه بی‌دقت کاپیتان سپاهان با اختلاف زیاد از کنار دروازه سرخ‌پوشان رد شد.

دقیقه ۲۴

ارسال زیبای خلعتبری در میان غفلت مدافعان پرسپولیس به سروش رفیعی رسید اما ضربه سر وی از بالای دروازه گذشت.

دقیقه ۳۳

علی شجاعی توپ را از سمت راست زمین سپاهان روی دروازه ارسال کرد و پس از تاثیر ناقص ولسیانی، کمال کامیابی‌نیا با ضربه‌ سر دقیق گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه ۳۴

شوت زمینی جلال علی‌محمدی با برخورد به بازیکن پرسپولیس به کرنر رفت.

دقیقه ۳۵

ارسال بازیکن سپاهان با عبور از بازیکنان دو تیم به ولسیانی رسید اما این مدافع گرجستانی توپ را از مقابل دروازه لک بیرون زد.

دقیقه ۴۸

شوت از راه دور سیامک نعمتی از بالای دروازه سپاهان بیرون رفت.

دقیقه ۵۱

کریستوفر کنت شوت مهدی ترابی را دفع کرد و در ادامه بازی هم ضربه فرشاد احمدزاده با فاصله زیاد از روی دروازه پرسپولیس رد شد.

دقیقه ۶۲

امید نورافکن پس از کنترل پاس سجاد شهباززاده با پای چپ به توپ ضربه زد اما شوت وی به تور کنار دروازه پرسپولیس برخورد کرد.

دقیقه ۶۴

شوت پای چپ فرشاد احمدزاده پس از دفع توپ ناقص علی شجاعی به موقعیتی خطرناک برای سپاهان تبدیل شد اما سید جلال حسینی پس از واکنش خوب حامد لک، توپ را در آستانه ورود به دروازه پرسپولیس از مقابل مغانلو راهی کرنر کرد.

دقیقه ۶۵

ضربه سر شهباززاده روی کرنر بازیکن سپاهان با اختلاف کمی از کنار دروازه‌ سرخ‌پوشان خارج شد.

دقیقه ۶۶

حامد لک این بار شوت محکم سروش رفیعی را در دو ضرب مهار کرد تا یک موقعیت خطرناک دیگر برای سپاهان از دست برود.

دقیقه ۶۷

ارسال ضربه ایستگاهی مهدی ترابی با ضربه فرجی از کنار دروازه سپاهان عبور کرد.

دقیقه ۸۰

شوت از راه دور جلال علی‌محمدی با اختلاف کمی از روی دروازه پرسپولیس بیرون رفت.

https://scrapper.ir/20/01/2022/%d9%be%d8%a7%db%8c%d8%a7%d9%86-%d8%b7%d9%84%d8%b3%d9%85-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%be%d9%88%d9%84%db%8c%d8%b3-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%b1%d8%a7%da%a9-%d9%be%d9%88%da%a9%d8%b1-%d8%b4%da%a9%d8%b3%d8%aa-%d8%b3/