ربیعی: مقابل سپاهان دچار شوک شدیم اما برگشتیم

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا، محمد ربیعی پس از پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: به تیم محترم سپاهان و محرم نویدکیا خسته نباشید می‌گویم. آن‌ها تیم بسیار خوبی هستند و اگر بازی‌های آن‌ها را ببینیم همیشه در آمار بیشترین موقعیت‌ها را ایجاد می‌کنند و بهترین تیم ایران در این مساله‌اند. ما در این بازی دچار شوک شدیم و دروازه‌بان ما سر خورد و گلی زودهنگام دریافت کردیم اما بعد از آن کمترین شانس گل را به آن‌ها دادیم و بازی را کنترل کردیم.

او ادامه داد: این چیزی از ارزش‌های سپاهان کم نمی‌کند اما به بازیکنانم هم خسته نباشید می‌گویم چون سه روز قبل ۱۲۰ دقیقه در جام حذفی بازی کردند و اینکه توانستیم آنقدر روی تیم حریف فشار بیاوریم، یعنی تیم با کیفیتی هستیم. این پیروزی را به مردم رفسنجان، هواداران و کارگران صنایع مس تبریک می‌گویم.

سرمربی مس رفسنجان در پاسخ به این سوالی درباره عملکرد خط دفاعی این تیم گفت: همه تیم‌ها ممکن است در خط دفاعی اشتباهاتی داشته باشند و این مساله اجتناب ناپذیر است اما امروز خط دفاعی ما مقصر نبود و در ۲۵ دقیقه اول چند بازیکن ما سر خوردند. محمد انصاری را از دست دادیم و در طول فصل فرشاد محمدی مهر در مرکز خط دفاعی بسیار به ما کمک کرد. برنامه من برای نیم فصل دوم ثبات است و در صورت نیاز ۲ یا ۳ بازیکن جذب می‌کنیم.

او درباره درگیری لفظی با علیرضا مرزبان هم گفت: در طول بازی این اتفاقات طبیعی است. با هم به اختلاف خوردیم اما او بزرگ‌تر است و برای من قابل احترام است. به هر حال هر مربی باید از تیمش دفاع کند و کسانی که مرا می‌شناسند، می‌دانند که اهل بگو مگو نیستم اما با این وجود اگر برداشت بدی شده است، عذرخواهی می‌کنم.

ربیعی در خصوص زمان بازگشت قائم اسلامی‌خواه بیان کرد: او در دو هفته گذشته با تیم بود اما عمل رباط صلیبی مدت زمان دارد و بعد از آن مراحل آماده سازی‌اش انجام می‌شود. قرارداد او بلند مدت است و بندهایی مربوط به رسیدن او به مسابقات است. امیدوارم زود تر آماده شود و به نیم فصل دوم برسد.

https://scrapper.ir/23/01/2022/%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%b9%db%8c-%d9%85%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84-%d8%b3%d9%be%d8%a7%d9%87%d8%a7%d9%86-%d8%af%da%86%d8%a7%d8%b1-%d8%b4%d9%88%da%a9-%d8%b4%d8%af%db%8c%d9%85-%d8%a7%d9%85%d8%a7-%d8%a8%d8%b1/