رقابت ۳ مدعی صعود در لیگ یک/ چه تیمی قهرمان نیم‌فصل می‌شود؟

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا، هفته پانزدهم لیگ یک فوتبال ایران بعدازظهر یک‌شنبه با ۹ دیدار در شهرهای مختلف پیگری شد که تیم فوتبال ملوان بندر انزلی، توانست به چهارمین پیروز متوالی خود دست پیدا کند و اختلافش با سایر تیم‌ها در جدول رده‌بندی را حفظ کند. ملوانی‌ها موفق شدند با نتیجه ۳ بر ۲ از سد ماشین‌سازی قعرنشین عبور کنند و با ۳۳ امتیاز به صدر جدول تکیه بزند.

تیم رده دومی مس کرمان در خانه با گل دقایق پایانی مهیار زحمتکش از روی نقطه پنالتی، شهرداری آستارا را مغلوب کرد و فاصله‌اش با ملوان را حفظ کرد. خیبر خرم‌آباد با تک گل فرزاد محمدی، به چهارمین پیروزی متوالی خود در لیگ یک دست یافت و توانست ۲۹ امتیازی شود و روند خوب خود را حفظ کند. شاهین بوشهر، تیم رده هفدهم جدول در داربی جنوبی‌ها، مقابل استقلال ملاثانی با نتیجه یک بر صفر باخت تا به لیگ دو نزدیک‌تر شود.

رایکا بابل و خوشه‌طلایی ساوه در بابل و در دیداری که میهمان در دقایق پایانی با اخراج امیر میربزرگی، ۱۰ نفره شده بود به تساوی یک بر یک دست یافتند و امتیازها را تقسیم کردند. پارس جنوبی جم میزبان بالانشین خود یعنی استقلال خوزستان را با یک گل شکست داد و اوضاعش را در جدول بهبود بخشید. شمس آذر قزوین نیز در همدان برابر شهرداری آستارا با نتیجه ۲ بر ۲ متوقف شد تا این دیدار هم جزو بازی‌های پرگل این هفته لقب بگیرد. ویستانوربین در تهران با نتیجه یک بر یک مس شهربابک را متوقف کرد و سایپا در ادامه روزهای ناخوشش، ۲ بر یک مغلوب آرمان گهر شد.

در جدول رده‌بندی، ملوان با ۳۳ امتیاز صدرنشین است و مس کرمان با ۳۲، خیبر خرم‌آباد با ۲۹ و آرمان گهر با ۲۷ امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند.

https://scrapper.ir/23/01/2022/%d8%b1%d9%82%d8%a7%d8%a8%d8%aa-%db%b3-%d9%85%d8%af%d8%b9%db%8c-%d8%b5%d8%b9%d9%88%d8%af-%d8%af%d8%b1-%d9%84%db%8c%da%af-%db%8c%da%a9-%da%86%d9%87-%d8%aa%db%8c%d9%85%db%8c-%d9%82%d9%87%d8%b1%d9%85/