ابراهیم‌زاده: رزومه تارتار مشخص است/ همه آرزوی داشتن حدادی‌فر را داشتند

خبرگزاری ایسنا

مسعود ابراهیم زاده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره عملکرد ذوب‌آهن در نیم فصل اول اظهار کرد: بد نبودیم اما بهتر از این هم می‌توانیم باشیم. شرایط تیم‌مان نسبت به دو فصل گذشته بهتر است اما به هر حال جای ذوب‌آهن اینجا نیست و همه‌ ما از این ناراحت هستیم. ان‌شاءالله در نیم فصل دوم با نفراتی که جذب می‌شود و با تدابیر کادرفنی نتایج بهتری بگیریم و لیگ را با یک جایگاه خوب تمام کنیم.

او درباره دلایل نتیجه نگرفتن ذوب‌آهن گفت: همه مقصر هستند. بازیکنان، باشگاه و مدیریت در این مساله نقش داشتند و همه چیز دست به دست هم داد تا این اتفاق افتاد. ذوب‌آهن بازیکنانی را از دست داد که اکنون همه آن‌ها جزو بهترین بازیکنان تیم‌هایشان هستند. امیدوارم دیگر چنین مسائلی پیش نیاید و بازیکنان خوب را نگه دارند. بازیکنانی مثل قاسم حدادی فر در این تیم بودند که همه باشگاه‌ها آرزویشان را داشتند.  

کاپیتان ذوب‌آهن اضافه کرد: اگر کی‌روش از یک نفر تعریف کرده باشد، آن هم قاسم حدادی فر است. ان‌شاءالله که چنین مسائلی دیگر پیش نیاید و قدر بازیکنان دانسته شود. بازیکنانی هم که به ذوب‌آهن می‌آیند قدر این پیراهن را بدانند و برای این پیراهن ارزش قائل باشند. ذوب‌آهن تیمی است که نائب قهرمانی آسیا شده و باید افتخار کنند در این تیم حضور دارند و تمام توان‌شان را بگذارند.

او در رابطه با همکاری با مهدی تارتار گفت: سال اول من است که با دارم کار می‌کنم و چیز بدی از او ندیدم. تارتار همیشه کار خودش را انجام می‌دهد و به کسی کاری ندارد. رزومه او مشخص است و با تیم‌هایی که بودجه پایینی داشته‌اند، خوب نتیجه گرفت. اکنون نیم فصل اول به پایان رسیده و باید به فکر ادامه فصل باشیم.

ابراهیم زاده اضافه کرد: شرایط در نیم فصل دوم بسیار سخت است و تیم‌ها می‌آیند که نبازند و می‌خواهند رتبه خوبی را به دست آورند. شرایط ذوب‌آهن هم درست می‌شود و با چند پیروزی بیشتر می‌توانیم تا رده هفتم یا هشتم بالا بیاییم. پارسال چهاردهم شدیم و اگر امسال تک رقمی شویم، پیشرفت کرده‌ایم. ان‌شاءالله دیگر این اتفاقات تکرار نشود و ذوب‌آهن را در رتبه‌های بالایی جدول ببینیم.

ابراهیم‌زاده: رزومه تارتار مشخص است/ همه آرزوی داشتن حدادی‌فر را داشتند