زور کره و ژاپن بهم نرسید/ ویتنام سوم شد و به یک چهارم نهایی رسید

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، در ادامه دیدارهای مرحله گروهی جام ملت های فوتبال زنان ۲۰۲۲ آسیا، تیم های ویتنام و میانمار به مصاف هم رفتند و در نهایت به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند.

گل های ویتنام را گوین سی تویت دانگ در وقت اضافه نیمه اول و هیون هو در دقیقه ۶۴ از روی نقطه پنالتی و گل های میانمار را وین سنگی تان در دقیقه ۲۸ از روی نقطه پنالتی و خین مارلار تان در دقیقه ۴۹ بازی به ثمر رساندند. ویتنام توانست با حضور در رده سوم گروه C به یک چهارم نهایی راه یابد.

در دیگر دیدار امروز نیز ژاپن و کره جنوبی از گروه C به تساوی یک بر یک رضایت دادند. یی جونگ سو در دقیقه ۸۵ و ریکا اوئکی در دقیقه یک گل های دو تیم را به ثمر رساندند.

همچنین در دیگر دیدار امروز استرالیا- تایلند و فیلیپین- اندونزی به مصاف هم خواهند رفت.

دیدارهای تیم ملی هند به دلیل ابتلای ۱۳ بازیکن این تیم به کرونا لغو و با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم ملی فوتبال هند از گردونه رقابت‌ها کنار گذاشته شد. با حذف هند، بازی نخست این تیم با ایران هم باطل اعلام شد.

پیش از این نیز تیم ملی فوتبال زنان ایران برابر هند به تساوی بدون گل رسید و ۷ بر صفر نیز بازی را به چین و ۵ بر صفر بازی را به چین تایپه واگذار کردند اما ملی پوشان برای صعود به برد پرگل استرالیا در دیدار امروز برابر تایلند نیاز دارند.

نتایج دیگر دیدارهای مرحله گروهی جام ملت های فوتبال زنان به شرح زیر است:

چین ۴- صفر چین تایپه

ژاپن ۵- صفر میانمار

استرالیا ۱۸- صفر اندونزی

تایلند صفر- یک فیلیپین

کره جنوبی ۳-صفر ویتنام

میانمار صفر-۲ کره جنوبی

فیلیپین صفر- ۴- استرالیا

اندونزی صفر- ۴ تایلند

ویتنام صفر- ۳ ژاپن 

زور کره و ژاپن بهم نرسید/ ویتنام سوم شد و به یک چهارم نهایی رسید