پرسپولیس برای بازی بزرگ هم دست به تغییر می زند

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۶ امروز با سپاهان اصفهان در ورزشگاه امام خمینی اراک بازی می‌کند.

سرخپوشان پایتخت در حالی به مصاف شاگردان محروم نویدکیا می‌روند که حامد پاکدل، محمد شریفی و وحدت هنانوف به دلیل آسیب دیدگی نمی‌توانند بازی کنند.

شریفی در حالی غایب ترکیب پرسپولیس است که در سه بازی قبلی این تیم عملکردی درخشان داشت تا کمال کامیابی نیا و رضا اسدی با وجود تجربه بیشتر روی نیمکت نشسته و نتوانند در جمع هافبک‌ها بازی کنند.

یحیی گل محمدی نیز قصد داشت همچنان از او در ترکیب پرسپولیس مقابل سپاهان استفاده کند اما حالا چاره‌ای جز توجه به بازیکنان اسم و رسم دار خود ندارد.

سرمربی پرسپولیس می‌خواهد فضای بازی‌سازی در میانه میدان را از سروش رفیعی هافبک خلاق سپاهان بگیرد. از این رو احتمال می‌رود اسدی و کامیابی نیا شانس بیشتری نسبت به احسان پهلوان داشته باشند. با این حال خصوصیات دفاعی کامیابی نیا باعث شده تا گزینه اول کادر فنی پرسپولیس برای حضور در ترکیب باشد.

همچنین گل محمدی با توجه به اینکه مهدی ترابی همچنان از مصدومیت رنج می‌برد چاره‌ای جز نیمکت نشینی بازیکن ملی پوش خود ندارد. با این حال او یکی از بازیکنان تعویضی پرسپولیس خواهد بود تا در صورت لزوم برای کسب سه امتیاز به این تیم کمک کند.

حامد لک، سید جلال حسینی، علی نعمتی، علی شجاعی، مهدی شیری، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، امید عالیشاه، وحید امیری، سیامک نعمتی و عیسی آل کثیر ترکیب احتمالی پرسپولیس در دیدار با سپاهان اصفهان خواهند بود تا بتوانند نتیجه حساس‌ترین بازی هفته را به سود خود تمام کنند.

https://dailybulletin.ir/29/12/2021/%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%be%d9%88%d9%84%db%8c%d8%b3-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af-%d9%87%d9%85-%d8%af%d8%b3%d8%aa-%d8%a8%d9%87-%d8%aa%d8%ba%db%8c%db%8c%d8%b1/